Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė)

Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Įrengimų suderinimas;
  • Produkcijos gaminimas pagal technologines instrukcijas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė;
  • Krovos darbai;
  • Duomenų registravimas;
  • Pamaininis darbas pagal slenkantį grafiką (6-14; 14-22; 22-06), savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai

  • Darbo gamyboje patirtis (privalumas maisto produktų gamybos įmonėje);
  • Maisto technologijų srities išsilavinimas būtų privalumas;
  • Galimybė dirbti fizinius darbus.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją;
  • Draugišką kolektyvą.

Darbo vieta: Kauno raj., Voškonių kaimas (privalumas darbuotojams iš aplinkinių rajonų: Domeikava, Lapės, Voškonių km., Šilainiai).

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Mūsų klientas - UAB „Borela“ - Baltijos šalyse užaugintų ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų perdirbimo gamykla.