Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Medicinos linija“

Gamybos operatorius (-ė)

1100-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Medicinos linija“

Darbo pobūdis

  • Valdyti darbo vietos organizavimo, technologinio proceso principus;
  • Dalyvauti įmonės odontologinių produktų ir paslaugų asortimento gamyboje;
  • Prižiūrėti ir teisingai eksploatuoti veikiančius produktų gamybos įrenginius, reguliuoti technologinio režimo parametrus.
  • Darbas pamainomis (savaitgaliais nedirbama).

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis arba profesinis išsilavinimas;
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis – tai laikytume didžiuliu privalumu;
  • Kruopštumas, atsakingumas, lankstumas, pareigingumas.
  • Sugebėjimas dirbti ir komandoje, ir savarankiškai.
  • Gebėjimas planuoti, atlikti ir užbaigti procesus.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir gebėjimas greitai įsisavinti naujoves.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Draugišką ir bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
  • Darbas ypatingai švariose patalpose

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją ir atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB „Medicinos linija“ - pasaulio rinkose žinoma prekinio ženklo „i-dental“ vardu – inovatyvi, dantų priežiūrai, gydymui ir restauravimui skirtų odontologinių medžiagų gamintoja. Šiuo metu įmonė stiprina savo komandą ir siūlo prisijungti prie kolektyvo Gamybos operatoriui (-ei)
informacija apie UAB „Medicinos linija“
2202 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-1848 €
25% uždirba 1848-2561 €
25% uždirba nuo 2561 €