Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LTP Texdan“
More about company »

Gamybos operatorius (-ė) - Sukirpėjas (-a)

Kaunas - UAB „LTP Texdan“

Darbo pobūdis

Darbas prie automatizuotų sukirpimo staklių;
Audinių, klojinių paruošimas kirpimo procesui;
Kiti pagalbiniai barbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis gamyboje;
Darbo patirtis valdant sukirpimo ar kitokias automatizuotas pramonines stakles (privalumas);
Savarankiškumas, atkaklumas, atsakomybė.

Mes jums siūlome

Gerą darbą perspektyvioje, augančioje užsienio kapitalo įmonėje;
Apmokymus darbo vietoje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Galimybę tobulėti.

UAB "LTP Texdan" - tarptautinio kapitalo įmonė, gaminanti baldus.
Informacija apie UAB „LTP Texdan“
1051 €
Vid. atlyginimas bruto
621
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 741 €
25% uždirba 741-960 €
25% uždirba 960-1242 €
25% uždirba nuo 1242 €
Vadovas: Kristina Kildienė