Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Regeneracija

Gamybos operatorius (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Regeneracija

Darbo pobūdis

Gamybos įrenginių priežiūra gamybos proceso metu;
Tinkamo įrenginių darbo ir našumo palaikymas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Darbas vykdomas 3 pamainomis;
Šeštadienis – sekmadienis – išeiginės;
Neturinčius analogiškos patirties apmokome darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis gamyboje (didelis privalumas);
Noras išmokti ir dirbti.

Mes jums siūlome

Orientacinis atlyginimas 1000-1200 eur atskaičius mokesčius (bazinis atlyginimas + priedai nuo rezultato);
Kompensaciją kuro ar transporto išlaidoms atvykimui į darbą;
Galimybę užsidirbti mėnesinius motyvuojančius priedus prie bazinio atlyginimo;
Stabilumą – net per Covid-19 krizę mūsų darbuotojai nebuvo prastovose;
Patogią darbo vietą (šalia netoliese visuomeninio transporto stotelė, patogus nuosavo automobilio parkavimas);
Visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Jei sudomino galimybė prisijungti prie mūsų komandos, turėti ilgalaikį stabilų darbą ir paklausią GAMYBOS OPERATORIAUS specialybę, lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo arba skambučio tel.

UAB „Regeneracija“ – 20 metų veikianti Lietuvoje įmonė, gaminanti rinkoje itin paklausias plastiko granules. Iš mūsų granulių gaminama PVC avalynė, tokiems prekių ženklams kaip Hugo Boss, Karl Lagerfield ir kiti. 95% produkcijos parduodama užsienio rinkose. Nuolat augame, tobulėjame, efektyviname mūsų veiklos procesus ir į savo komandą kviečiame prisijungti veiklų ir energingą GAMYBOS OPERATORIŲ (-Ę):
informacija apie UAB Regeneracija
1042 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 668 €
25% uždirba 668-750 €
25% uždirba 750-1195 €
25% uždirba nuo 1195 €