Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Allive Europe“

Gamybos operatorius

800-850 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Allive Europe“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą gamybos procesą laikantis gamybos technologinių instrukcijų
  • Paruošti įrenginius darbui ir saugiai jais dirbti (įrengimų suderinimas);
  • Produkcijos gaminimas pagal technologines instrukcijas;
  • Gaminamos produkcijos ir pakuotės kokybės kontrolė;
  • Atlikti žaliavos ir produktų pakrovimo (iškrovimo) darbus
  • Duomenų registravimas (žurnale);
  • Darbas pamainomis

Reikalavimai

  • Profesinis išsilavinimas (Technologinis – inžinerinis maisto srities išsilavinimas būtų privalumas);
  • Darbo gamyboje patirtis – privalumas;
  • Elektrokrautuvo pažymėjimas - privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

800-850 €/mėn. į rankas
Mokamas valandinis įkainis. Nurodytas mėnesio atlyginimas gaunamas 1 kategorijoje, pradėjus dirbti.

„Allive Europe“ yra ekologiškų kanapių perdirbimo įmonė. Mūsų moderni gamykla, aprūpinta moderniausiomis ekologiškų kanapių perdirbimo technologijomis, yra Voškonių kaime, Kauno rajone.
Mūsų komandą sudaro atsidavę, profesionalūs ir entuziastingi darbuotojai, kurie mėgaujasi savo darbu ir siūlo klientams tik geriausius kanapių gaminius.
informacija apie UAB „Allive Europe“
2896 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1677 €
25% uždirba 1677-2381 €
25% uždirba 2381-2975 €
25% uždirba nuo 2975 €