Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ICECO žuvis“
More about company »

GAMYBOS OPERATORIUS

Marijampolė - UAB „ICECO žuvis“

Darbo pobūdis

  • Žuvų produktų rūkymo įrengimų priežiūra ir paleidimas;
  • Žuvų produktų rūkymo kokybės reikalavimų laikymasis.
  • Žuvų rūkymo proceso valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Savarankiškumas, atsakingumas;
  • Galimybė dirbti pagal suminę darbo laiko apskaitą (pamainomis po 11 darbo valandų slenkančiu darbo grafiku, su naktinėmis).

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus;

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.

UAB "ICECO žuvis" - viena didžiausių augančių žuvies perdirbimo kompanijų Baltijos šalyse.

Įmonei priklauso prekiniai ženklai: ZIGMAS, JUNGA.

Telefonai pasiteiravimui: 8-343-, 8-656-
Informacija apie UAB „ICECO žuvis“
1016 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
257
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 738 €
25% uždirba 738-855 €
25% uždirba 855-1200 €
25% uždirba nuo 1200 €
Vadovas: Darius Grubys