Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ICECO žuvis"
More about company »

GAMYBOS OPERATORIUS

Marijampolė - UAB "ICECO žuvis"

Darbo pobūdis

  • Žuvų produktų rūkymo įrengimų priežiūra ir paleidimas;
  • Žuvų produktų rūkymo kokybės reikalavimų laikymasis.
  • Žuvų rūkymo proceso valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Savarankiškumas, atsakingumas;
  • Galimybė dirbti pagal suminę darbo laiko apskaitą (pamainomis po 11 darbo valandų slenkančiu darbo grafiku, su naktinėmis).

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus;

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.

UAB „ICECO žuvis“ yra šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamintoja ir platintoja. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai:
„ZIGMAS“ ir „JUNGA“.
Informacija apie UAB "ICECO žuvis"
744 €
Vid. atlyginimas bruto
241
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Grubys