Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BODESA“

Gamybos operatorius

1300-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „BODESA“

Darbo pobūdis

Didiname gamybinius pajėgumus, todėl prie komandos kviečiame prisijungti naujus narius.

Darbas prie įrengimų (įmonėje sumontuota moderni, kompiuterizuota technika) stiklo paketų gamybos, stiklo raižymo, grūdinimo, stiklo kraštinių apdirbimo operacijose.
Darbas pamainomis, pagal grafiką:
  • rytinė pamaina 6:00 val. - 14:00 val.
  • popietinė pamaina 14:00 val. - 22:00 val.
  • naktinė pamaina 22:00 val. - 6:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Gaminių kokybės užtikrinimas.
Atidumas ir atsakingumas.
Bendros tvarkos palaikymas darbo vietoje.
Patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas ( neturite - apmokome).
Atsakingas požiūris į darbų saugos reikalavimus.

Įmonė siūlo

Stabiliai augantį atlyginimą, papildomus priedus.
Apmokymus darbo vietoje.
Švarią šiltą darbo aplinką.
Visas priemones saugiam darbui.
Nuolatinio tobulėjimo galimybes.
Šaunią komandą ir visada pasirengusius padėti kolegas.

Įvairias pinigines išmokas (gimus vaikui, sukūrus šeimą, parama mirus šeimos nariui ir kt.).
Galimybę kelti kvalifikaciją.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Minimalus garantuotas darbo užmokestis neatskaičius mokesčių – 1300 EUR bei priedai už darbą pagal pasiektus darbo rezultatus.

Priklausomai nuo darbuotojo patirties, kvalifikacijos bei asmeninių pasiekimų įgyvendinant įmonės nustatytus tikslus, galimas darbo užmokestis neatskaičius mokesčių - 2000 EUR ir daugiau.

Įmonė ne kartą yra gavusi apdovanojimą kaip vieną didžiausių vidutinių atlyginimų mokantis darbdavys Šiaulių mieste (mažų ir vidutinių įmonių grupėje).

UAB "BODESA" – viena didžiausių stiklo paketų ir grūdintų stiklų gamintojų Baltijos šalyse. Apie 80 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama (daugiausiai į Estiją, Latviją, Lenkiją). Įmonės Klientai medinių, aliuminių ar plastikinių langų, durų, įvairių fasadinių pastatų konstrukcijų gamintojai, kurie savo gaminius parduoda ne tik Baltijos šalyse, bet ir Skandinavijos šalyse, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Belgijoje, JAV, Japonijoje bei kitose Pasaulio šalyse. Automatizuota gamyba ir daugiau nei 27 metų patirtis leidžia užtikrinti išskirtinę kokybę, matmenų tikslumą, gaminių hermetiškumą ir kitas atitinkamiems gaminiams reikalingas savybes. Nuolat investuodama į darbuotojus bei modernią ir naujovišką įrangą UAB „Bodesa" siekia visiems savo Klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminius ir geriausią aptarnavimą už konkurencingas kainas.
informacija apie UAB „BODESA“
2664 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1983 €
25% uždirba 1983-2119 €
25% uždirba 2119-2829 €
25% uždirba nuo 2829 €