Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dotoni"
More about company »

GAMYBOS OPERATORIUS

700–900 Eur
Vilnius - UAB "Dotoni"

Darbo pobūdis

o Darbas su gamybos įrenginiais (Riešėje)
o Įrenginių bei gaminamos produkcijos priežiūra
o Pakavimas, krovimas, kt. gamybos darbai
o Iki 16 darbo dienų per mėn., pamaininis darbas

Reikalavimai

o Atsakingumas, darbštumas, punktualumas
o Gebėjimas ištvermingai dirbti fizinį darbą
o Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas

Mes jums siūlome

o Karjeros ir tobulėjimo galimybes – po 6 darbo mėn praėjus apmokymus ir įgijus patirties pasikelti kvalifikaciją ir atlyginimą.
o Mokymus darbo vietoje
o Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas

Atlyginimas

700–900 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Dot on i (liet.visi taškai ant i) – įdarbinimo, darbuotojų nuomos, atrankos ir veiklos rangos paslaugas Lietuvoje ir užsienyje teikianti žmogiškųjų išteklių komanda.
Esame tam, kad sudėtume visus taškus ant i! - tai yra: darbuotojams surastume jų poreikius bei galimybes atitinkantį darbą, o įmonėms - kokybiškai ir greitai pavestas užduotis įvykdančius kolegas.