Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Regeneracija

Gamybos operatorius

850-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Regeneracija

Darbo pobūdis

Plastikinių profilių (PVC) gamybos procese dalyvavimas;
Gamybinės įrangos derinimas, priežiūra ir valdymas;
Įvairių mechaninių įrenginių priežiūra, atskirų detalių, remontas;
Dokumentacijos pildymas, duomenų suvedimas į duomenų bazę;
Tvarkos ir švaros užtikrinimas darbo vietoje.
Apmokome.
Darbas pamainomis, darbo laikas:
1. 6:00 - 14:00 val.
2. 14:00 - 21:00 val.
3. 21:00 - 6:00 val.

Reikalavimai

Techninio gamybos įrenginių veikimo principų, valdymo išmanymas;
Vidurinis/vidurinis/ išsilavinimas;
Kompiuterinio raštingumo pagrindai.

Mes jums siūlome

Profesinį tobulėjimą, mokymą ir karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Darbą įmonėje, kurioje vertinama sukaupta patirtis ir darbo specifikos išmanymas;
Priedai už gamybinius pasiekimus.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestį ir jo sudedamąsias dalis išsamiau aptarsime susitikimo metu, tačiau pažymime, kad visada stengiamės rasti tinkamiausią sprendimą abiem pusėm, įvertinus lūkesčius ir kompetencijas.

Esame ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, dirbanti su gamybinėmis atliekomis. Įmonė gamina PVC / TPE / LDPE / HDPE ir kitų polimerų mišinius bei granules. Šiuo metu stipriname savo komandą ir ieškome ambicingo ir turinčio patirtį gamybos srityje eksperto.
informacija apie UAB Regeneracija
937 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 668 €
25% uždirba 668-699 €
25% uždirba 699-1008 €
25% uždirba nuo 1008 €