Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB
More about company »

GAMYBOS PARUOŠIMO INŽINIERIUS (DARBO VIETA UKMERGĖJE)

Ukmergė, Jonava - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

Brėžinių perbraižymas iš 2D į 3D naudojant SolidWorks programą;
Naujų technologijų taikymas gaminiuose;
Esamų technologijų pritaikymas;
Techninės dokumentacijos rengimas;
Gaminių technologijos sudarymas;
Gaminių savikainos skaičiavimas.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas mechanikos srityje (mechanikos arba Pramonės inžinerijos išsilavinimas privalumas);
Inovatyvumas;
Puikūs projektų planavimo ir valdymo įgūdžiai;
Tikslo siekimas, ambicingumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
Gebėjimas analizuoti ir sisteminti turimą informaciją, ieškoti optimaliausių sprendimų būdų;
Puikūs darbo SolidWorks projektavimo programa įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios (vokiečių, rusų kalbų žinios - privalumas).

Mes jums siūlome

Konkurencingą kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Visas priemones asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
Atsakingą ir dinamišką darbą.

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Umega Agro,
SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
Hennordic (anksčiau AB "Vienybė").
Informacija apie UMEGA GROUP, AB
1195 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
569
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 823 €
25% uždirba 823-1056 €
25% uždirba 1056-1348 €
25% uždirba nuo 1348 €
Vadovas: Tomas Nausėda