Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARDI LT“

Gamybos paruošimo inžinierius

1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ARDI LT“

Įmonė

Darbo pobūdis

Gamybos užduočių ruošimas:
Pjovimo kortų modeliavimas ir tikrinimas
Gamybai paruoštų užsakymų buferio užtikrinimas
Komplektavimo užduočių sandėliui ruošimas
Gamybos užduočių publikavimas

Gamybos plano sudarymas remiantis norminiais laikais
Darbas su apskaitos sistema
Duomenų analizė ir ataskaitų rengimas
Procesų tobulinimas

Reikalavimai:

Kruopštumas, pastabumas, atidumas detalėms
Veiklos planavimo ir koordinavimo įgūdžiai
Puikūs analitinio mastymo gebėjimai
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel funkcijų išmanymas)
Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu
Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė))
Darbo patirtis medžio arba metalo apdirbimo įmonėje. Technologijų išmanymas.
Anglų kalbos žinios (skaitymas, rašymas)

Pasirinkę mus, turėsite:

Galimybę realizuoti savo idėjas
Atsakingą ir įdomų darbą didelėje, stabilioje įmonėje
Galimybę augti ir tobulėti pozityvioje komandoje
Motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

UAB "ARDI LT" - daugiau nei 30 metų sėkmingai gyvuojanti lietuviško kapitalo baldų gamybos įmonė. Įmonėje projektuojami ir gaminami standartiniai ir nestandartiniai baldai Lietuvos ir užsienio rinkai.
informacija apie UAB „ARDI LT“
2161 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1598 €
25% uždirba 1598-1932 €
25% uždirba 1932-2464 €
25% uždirba nuo 2464 €