No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
AB „Vakarų laivų gamykla“

Gamybos paruošimo ir planavimo vadybininkas (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - AB „Vakarų laivų gamykla“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a) už darbą įmonėje UAB "Baltic Premator Klaipėda" ir atliksite šias funkcijas: ateinančio apkrovimo grafiko sudarymą ir nuolatinį atnaujinimą, ateinančių projektų grafikų sudarymą, įmonės atliktų darbų statistikos vedimą ir sunaudotų cheminių medžiagų apskaitą.

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs turite:

Mes tikimės, kad Jūs turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą; panašios darbo patirties dirbant su gamybos planavimu; puikius kompiuterinius įgūdžius; anglų ir rusų kalbos pagrindus.
Pasižymite technišku loginiu mąstymu, esate pastabus (-i) bei mėgstate planuoti, analizuoti ir optimizuoti gamybos procesus.

Įmonė siūlo

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį LT ir užsienyje visą parą;
Karjeros galimybes įmonėje bei įmonių grupėje;
Tobulėjimui ir darbui reikalingų specifinių žinių mokymus;
Draugišką kolektyvą;
Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė jau daugiau nei penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 21 skirtingos specializacijos įmonę ir teikia visas su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova.

Mūsų darbuotojų ir tvarios komandos indėlio dėka esame dideli, unikalūs bei perspektyvūs. Siekiant išlaikyti pramonės lyderio pozicijas, kviečiame prie mūsų didelės ir draugiškos šeimos jungtis profesionalius, veržlius bei ambicingus. Kartu sieksime asmeninio tobulėjimo ir vystysime būtinas lyderio kompetencijas.
informacija apie AB „Vakarų laivų gamykla“
2681 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
137
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1329 €
25% uždirba 1329-1575 €
25% uždirba 1575-2900 €
25% uždirba nuo 2900 €