Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dovaina“

GAMYBOS PLANUOTOJAS (-A)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - UAB „Dovaina“

Darbo pobūdis

  • užsakymų paruošimas gamybai – planavimas „Monitor“ sistemoje;
  • gamybos plano kontrolė ir perplanavimas;
  • gamybos operacijų ir darbo centrų darbo planavimas pagal suvestas gamybines technologijas;
  • gamybos darbo centrų apkrovimo analizė ir apkrovimų koregavimas;
  • kasdieninis bendravimas su kitais skyriais, informuojant juos apie galimus nukrypimus nuo gamybos ar pristatymo plano;

Mes tau siūlome:

  • darbą nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laiką nuo 8:00 iki 16:30;
  • galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu bei lankstų darbo grafiką;
  • tapti komandos dalimi ir dirbti su profesionaliu, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujančiu kolektyvu;
  • dirbti dinamišką, įdomų plataus profilio darbą su galimybe tobulėti;
  • galimybę būti motyvuotam priedais;
  • kelti kvalifikaciją ir siekti profesinių aukštumų visomis kryptimis su komandos palaikymu;
  • sklandų įvedimo į darbą procesą, padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • „Social activities“, „Team building“;
  • transportas į/iš darbo įmonės lėšomis.

Reikalavimai:

  • ne trumpesnė nei 2-jų metų patirtis gamybos planavime;
  • aukštasis arba aukštesnis išsilavinimas;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • kruopštumas, nuoseklumas, atsakingumas bei noras tobulėti;
  • įžvalgumas, atsakingumas, organizuotumas, nuoseklumas atliekant pavestas užduotis;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • techninis ar inžinerinis išsilavinimas;
  • brėžinių skaitymas;
  • technologinių gamybos procesų reikalavimų išmanymas;
  • patirtis dirbant su „Monitor“ sistema.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijų ir darbo patirties.

UAB „Dovaina“ – viena svarbiausių veiklos sričių – nestandartinių gaminių, detalių, ruošinių ir konstrukcijų gamyba bei surinkimas.
Nauja ir moderni įranga bei profesionali komanda užtikrina aukštą metalo gaminių kokybę, leidžia maksimaliai greitai atlikti tiek vienetinius, tiek didelio tiražo užsakymus bei ilgalaikius projektus. Turimi gamybiniai resursai leidžia greitai atlikti užsakymus ir išlaikyti aukštus kokybės standartus.
Pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina įvairaus sudėtingumo nestandartinius gaminius, technologines linijas, transporterius, įvairių pramonės šakų įrenginius pritaikant pagal vietą ir paskirtį, automatizuojame gamybinius procesus.
informacija apie UAB „Dovaina“
2246 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1575 €
25% uždirba 1575-2104 €
25% uždirba 2104-2683 €
25% uždirba nuo 2683 €