UAB „Automatikos sistemos“

Gamybos planuotojas (-a)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

  • sudaryti gamybos planą (savaitės, mėnesio) pagal gamybos cechus, efektyviai panaudojant gamybinius pajėgumus ir gamybos personalo darbo laiką;
  • vertinti ir koreguoti gamybos planą pagal gamybos apribojimus, klientų užsakymų pasikeitimus, skubių užsakymų kiekį, medžiagų tiekimo trikdžius;
  • užtikrinti sklandžią komunikaciją suinteresuotoms šalims apie gamybos plano pasikeitimus;
  • bendradarbiauti su pardavimo, inžinerinio skyriaus, kokybės skyriaus, gamybos komandomis, siekiant optimalaus gamybos plano išpildymo;
  • kurti ir gerinti gamybos planavimo sistemą;
  • dalyvauti gamybos skyriaus / darbuotojų normatyvinių rodiklių sudaryme.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas (Inžinerinis išsilavinimas.);
  • darbo patirtis gamybinėje įmonėje gamybos organizavimo srityje;
  • gamybos planavimo patirtis būtų privalumas;
  • labai geras kompiuterinis raštingumas;
  • atsakingumas, kruopštumas, analitiškumas, greita orientacija, noras tobulėti;
  • gebėjimas ir noras dirbti komandoje;
  • LEAN metodų išmanymas ir patirtis juos taikant būtų privalumas.

  • įdomų darbą augančioje įmonėje, palaikančią ir draugišką darbo aplinką;
  • galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo kandidato kompetencijų ir žinių.

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €