Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „3T-TRANSFERS TECHNOLOGIES FOR TEXTILE“

Gamybos planuotojas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „3T-TRANSFERS TECHNOLOGIES FOR TEXTILE“

Darbo pobūdis

Gamybos planavimas bei valdymas sistemoje;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Sėkminga gamybos vadovo patirtis;
Gamybos procesų bei jų valdymo išmanymas;
Svaimotivacija ir organizavimo įgūdžiai;
Gebėjimas kūrybiškai nekonfliktiškai spręsti problemas;
Atsakingumas, orientacija į rezultatą;
Geros anglų kalbos žinios B2;

Mes jums siūlome

Savarankišką, bet atsakingą ir įdomų darbą žinomoje įmonėje parduodančioje visame pasaulyje;
Dalyvavimą starteginiuose sprendimuose sparčiai besivystančioje įmonėje;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Virš 20 metų dirbanti specializuota įmonė, savo srityje tapo viena didžiausių, efektyviausiai ir žinomiausių visame pasaulyje, turinti gamybinius padalinius Azijoje, eksportuojanti gaminius į visą pasaulį. Didžiausias įmonės turtas – stiprus ir profesionalus kolektyvas. Įmonės darbuotojai produktyviai bendradarbiauja ir nuolat tobulėja. Tikime, kad savo potencialą realizuosite kartu su mumis.
informacija apie UAB „3T-TRANSFERS TECHNOLOGIES FOR TEXTILE“
2185 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1435 €
25% uždirba 1435-1915 €
25% uždirba 1915-2853 €
25% uždirba nuo 2853 €