ŽŪB „Nematekas“

Vyresnysis meistras (-ė)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys, Kaunas, Elektrėnai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • šviežios paukštienos perdirbimo cecho gamybinių procesų priežiūra, efektyvumo užtikrinimas;
  • gamybos rodiklių analizė, išeigų skaičiavimas, optimalaus žaliavų naudojimo kontrolė;
  • gamybinės įrangos panaudojimo, našumo analizė ir pasiūlymų teikimas efektyvumo didinimui;
  • naujų darbuotojų apmokymų ir adaptacinių procesų organizavimas;
  • darbas su meistrų komanda: grafikų sudarymas, konsultavimas, užduočių paskirstymas ir vykdymo kontrolė.
  • darbo grafikas 8 - 17 val.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas (maisto technologo - privalumas);
  • ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis maisto pramonės įmonėje;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
406
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.