Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauen craft“
More about company »

GAMYBOS PROCESŲ VADOVAS

Kaunas - UAB „Kauen craft“

Darbo pobūdis

Gamybos procesų analizė
Gamybos procesų optimizavimas ir kontrolė
Efektyvaus gamybos planavimo ir organizavimo užtikrinimas
Efektyvaus gamybos resursų naudojimo užtikrinimas

Reikalavimai

Gamybos technologinių procesų išmanymas
Patirtis maisto gamybos įmonėje (ne mažiau 2 metai)
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Proceso tobulinimo sistemų taikymo žinios (privalumas)
Savarankiškumas, loginis mąstymas, greita orientacija, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Svarbią ir savarankišką poziciją gamybinėje įmonėje
Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros ir įgyvendinti savo pasiūlytus sprendimus

UAB „Kauen craft" – mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėt mėgautis gero skonio ir aukštos kokybės gėrimais.
Informacija apie UAB „Kauen craft“
1201 €
Vid. atlyginimas bruto
98
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-1055 €
25% uždirba 1055-1500 €
25% uždirba nuo 1500 €
Vadovas: Rasa Girkontienė