Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pifka"
More about company »

GAMYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Pifka"

Darbo pobūdis

  • Užklausimų analizė, poreikių išsiaiškinimas, pasiūlymų teikimas;
  • Brėžinių analizė, projektavimo užduočių formulavimas;
  • Gamybos projektų eigos kontrolė, iškilusių problemų sprendimas;
  • Bendravimas tiekėjais, technologinių gamybos sprendimų paieška.

Reikalavimai

  • Geras brėžinių ir technologinių operacijų supratimas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Projektų valdymo įgūdžiai;
  • Gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir perteikti informaciją;
  • Kitų užsienio kalbų (norvegų, vokiečių, olandų) žinios (privalumas);
  • Darbo patirtis parduotuvių įrangos gamybos srityje (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "Pifka"

UAB "Pifka"

UAB PIFKA yra maitinimo paskirties parduotuvių įrangos bei komercinės paskirties baldų gamintojas. Įmonės produkcija eksportuojama į Skandinavijos šalis, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Olandiją Izraelį ir kitas šalis.

Darbo vieta: R. Kalantos 28, LT- Kaunas

www.pifka.lt
Informacija apie UAB "Pifka"
1100 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurgis Mikolainis