Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VŠĮ „Terra Publica“
More about company »

GAMYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - VŠĮ „Terra Publica“

Darbo pobūdis

Gamybinių knygų bei kitų leidinių procesų organizavimas, darbas su Lietuvos ir užsienio šalių tiekėjais, leidinių techninių parametrų nustatymas, gamybos išlaidų kalkuliacijos, gamybos proceso administravimas ir optimizavimas, komercinių pasiūlymų rengimas, leidybinių procesų administravimas.

Reikalavimai

Puikūs administraciniai ir organizaciniai įgūdžiai
Geros anglų kalbos žinios
Analitinis mąstymas
Geri vairavimo įgūdžiai
Verslo kalbos išmanymas
Įmonių apskaitos principų išmanymas
Spaudos, leidybos procesų išmanymas

Mes jums siūlome

Ši darbo vieta skirta jums, jei jūs:
Mėgstate tikslumą, punktualumą, jums patinka valdyti procesus, derėtis, ieškoti geriausio sprendimo, rezultatą sukurti racionaliai naudojant turimus išteklius.
Jūs mokate gerai anglų kalbą: bendraujate žodžiu, lengvai rašote verslo laiškus, vairuojate.
Mėgstate komandinį darbą, nesate uždaras, jums patinka bendrauti, tačiau tai netrukdo susikaupti ir sistemingai vykdyti paskirtas užduotis.
Turite darbo patirties ir išmanote vieną iš sričių: leidybos, spaudos ar projektų administravimo.
Nebijote prisiimti atsakomybės, planuojate savo laiką.

Įmonė siūlo
Socialines garantijas ir socialiai atsakingą aplinką.
Įdomų darbą augančioje, draugiškoje kompanijoje.
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.

VŠĮ „Terra Publica“ įkurta 2001 metais ir vykdo įvairius leidybos projektus bei valdo 3 prekinius ženklus. Pagrindinės leidybos kryptys - negrožinė bei vaikų literatūra. Šiuo metu įstaigoje dirba 19 žmonių. Leidykla įsikūrusi Kaune. Plačiau apie mus galite paskaityti internete:
Informacija apie VŠĮ „Terra Publica“
1158 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Danguolė Kandrotienė