Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Skonio iššūkis“

Gamybos technologas (-ė) - gamybos meistras (-ė)

2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „Skonio iššūkis“

Darbo pobūdis

  • Naujų produktų receptų kūrimas;
  • Technologinių kortelių paruošimas;
  • Gamybos proceso priežiūra;
  • Produkcijos kokybės kontrolė;
  • Naujų gamybos darbuotojų atranka ir apmokymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patyrusio arba patirties įgyti siekiančio specialisto;
  • Kuriančio naujus gaminius bei gerai žinomus skonius;
  • Norinčio savo ateitį sieti su gamybos verslu, darbu maisto pramonėje;
  • Turinčio geras teorines žinias;
  • Siekiančio tobulėti bei tapti stiprios komandos dalimi.

Kontaktai

Susidomėjai, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą e-paštu arba susisiekite telefonu .

Atlyginimas

2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Naujai susikūrusi, moderni, mėsos perdirbimo įmonė Alytuje, netrukus rinkai pateiksianti ekologiškus mėsos gaminius iš žvėrienos, buria kolektyvą ir kviečia prisijungti gamybos technologą. Tai puiki galimybė technologui realizuoti savo idėjas dirbant modernioje, naujai įrengtoje gamykloje. Kurti bei pristatyti rinkai naujus, išskirtinius gaminius.
informacija apie UAB „Skonio iššūkis“
1102 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2022 m.