Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SOMI įmonių grupė

Gamybos technologas (-ė)

850-1400 €/mėn. Į rankas
Utena - SOMI įmonių grupė

Darbo pobūdis

Aukštos technologijos ekstruzijos gamybinių linijų valdymas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Vadovavimas 3-4 asmenų komandai.

Reikalavimai

  • techninis/IT raštingumas;
  • aukštas kompiuterinio raštingumo lygis;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • patirtis dirbant su ekstruzijos įranga didelis (privalumas);
  • mechanikos / elektronikos žinios ir patirtis (privalumas);
  • atsakingumas, pareigingumas;
  • be žalingų įpročių;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • orientacija į tikslo siekimą ir savarankiškumą;
  • noras dirbti.

Krautuvo pažymėjimas ir patirtis gamybinėje įmonėje bei technologinių procesų suvokimas būtų privalumas.
Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku.

Mes jums siūlome

Patrauklią motyvacinę sistemą bei darbo užmokestį atsižvelgiant į darbo kompetenciją;
Suteikiame visas reikalingas darbui priemones;
Užtikriname visas socialines garantijas.

Atlyginimas

850-1400 €/mėn. į rankas

UAB STRAPA yra PET (polietileno tereftalato) ir PP (polipropileno) tvirtinimo juostas gaminanti ir 10 metus sėkmingai dirbanti įmonė.
Įmonė šiuo metu ieško gamybos technologo (-ės) darbui UTENOJE prie plastiko juostos gamybos automatinės linijos.
Kontaktiniai duomenys pasiteiravimui: Ernestas).