Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SALDOGA"
More about company »

Gamybos technologas

Kaunas, Birštonas, Prienai - UAB "SALDOGA"

Darbo pobūdis

Įmonei, stiprinančiai savo konkurencines pozicijas, Europoje, ieškome gamybos technologo ( -ės):
  • Technologinio proceso priežiūra, kontrolė ir optimizavimas;
  • Gamybos normatyvų vykdymo kontrolė ir analizė
  • Medžiagų panaudojimo, sąnaudų bei mechanizmų efektyvumo normų skaičiavimas ir optimizavimas
  • Gaminamų produktų receptūrų ir technologijų tobulinimas
  • Žaliavos ir gaminių kokybės kontrolė;
  • Dokumentacijos ruošimas ir pildymas;
  • Nustatytų sanitarinių-higieninių ir kokybės normų laikymosi kontrolė, kokybės gerinimo metodų diegimas.
  • Maisto saugos standarto ir RVASVT laikymosi užtikrinimas
  • Gamybos darbuotojų darbo organizavimas, apmokymas ir motyvavimas.
  • Padalinių darbo kokybės kontrolė;
  • Darbo procesų ir gamybos užduočių tinkamas ir savalaikis vykdymas bei kontrolė
  • Bendradarbiavimas ir asistavimas gamybos vadovui;

Darbo vieta Ilgakiemyje, Kauno raj.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis maisto pramonėje;
  • Sugebėjimas vadovauti, dirbti komandoje;
  • Motyvacija, bendravimas, atsakingumas ir sąžiningumas;
  • Maisto technologo išsilavinimas;
  • Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą su naujausiomis technologijomis aukšto lygio stabilioje ir besiplečiančioje kompanijoje;
  • Galimybę nuolat kelti savo profesinę kvalifikaciją;
  • Stabilų atlyginimą, didėjantį perspektyvoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Žuvies perdirbimo įmonė
Informacija apie UAB "SALDOGA"
725 €
Vid. atlyginimas bruto
268
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donata Grikštaitė