UAB „Personalo valdymo sistemos“

Gamybos užsakymų vadybininkas (-ė)

Mažeikiai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Darbas su užsakovais: užsakymų priėmimas, suvedimas į programą ir perdavimas gamybai;
Darbas komandoje siekiant geriausių rezultatų.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas;
Privalumas - patirtis derinant užsakymus ir jų perdavimą gamybai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir Excel išmanymas;
Privalumas – patirtis dirbant NAV programa;
Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Atsakingumas, pozityvumas ir noras mokytis.

Mes Jums siūlome:

Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas;
Visas priemones reikalingas darbui;
Jaunatvišką kolektyvą ir tarpkultūrinę aplinką.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime Klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - užsienio kapitalo gamybinė įmonė siūlo darbą Mažeikių rajone gamybos užsakymų vadybininkui.