Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Panevėžio statybos trestas"
More about company »

STATYBOS DARBŲ VADOVAS (aliuminio-stiklo fasadų montavimas)

Panevėžys - AB "Panevėžio statybos trestas"

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
1. Vadovavimas statybos darbams objekte;
2. Aliuminio – stiklo fasadų ir langų montavimo darbų organizavimas;
3. Užduočių darbuotojams paskirstymas, planavimas, atliktų darbų kiekių ir kokybės kontrolė;
4. Savalaikiai medžiagų užsakymai;
5. Objektui numatytų resursų kontrolė;
5. Darbų saugos reikalavimų laikymasis;
6. Atliktų darbų pridavimas, dokumentacijos ruošimas ir pildymas.

Reikalavimai

1. Darbo patirtis aliuminio – stiklo fasadų ir langų gamybos įmonėje;
2. Sugebėjimas efektingai vadovauti ne mažiau kaip 15 darbuotojų;
3. Inžinerinis išsilavinimas ir/ ar statybos inžinerijos žinios/ patirtis;
4. Kompiuterinis raštingumas (AutoCad), mokėjimas dirbti savarankiškai;
5. Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

1. Inžinerinis aukštasis išsilavinimas;
2. Darbo patirtis.

Mes jums siūlome

1. Visą oficialų atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų darbo rezultatų;
2. Darbui reikalingas priemones, mokymus;
3. Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą;
4. Darbą Vilniaus mieste.

Akcinė bendrovė “Panevėžio statybos trestas” vykdo įvairius pastatų vidaus ir fasado apdailos darbus.
Informacija apie AB "Panevėžio statybos trestas"
1734 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1053 €
25% uždirba 1053-1515 €
25% uždirba 1515-2222 €
25% uždirba nuo 2222 €
Vadovas: Dalius Gesevičius