You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Metalinis“

Gamybos vadovas (Armatūros apdirbimo įmonėje)

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Metalinis“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas armatūros apdirbimo cechui;
  • Planavimas, organizavimas ir kontroliavimas gamybos - technologinių procesų;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas, paskyrų ruošimas, darbuotojų vertinimas;
  • Nuolatinis gamybos procesų bei darbo vietų tobulinimas;
  • Sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Žaliavos poreikio planavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Armatūros gaminių technologijų išmanymas;
  • Puikus brėžinių skaitymas;
  • Gamybos procesų išmanymas;
  • Geri bendravimo, organizaciniai, planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Panašaus darbo patirtis gamybinėje metalo/armatūros apdribimo įmonėje.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Atsakingą darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje pažangioje, stabilioje kompanijoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas profesionaliame, draugiškame kolektyve;
  • Visas socialinės garantijos.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedus prie darbo užmokesčio už pasiektus darbo rezultatus.

Kaune įsikūrusi specializuota armatūros karkasų gamybos įmonė kuri vykdo veiklą jau dešimtmetį, kurios gaminiai eksportuojami į daugybę šalių. Įmonėje į diegti ISO standartai kurie leidžia užtikrinti gaminių kokybę, bei suteikia darbuotojams visas reikalingas socialines garantijas.
informacija apie UAB „Metalinis“
1511 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.