Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Biržų duona"
More about company »

Gamybos vadovas

Biržai, Kupiškis, Pasvalys - UAB "Biržų duona"

Darbo pobūdis

  • gamybos padalinio darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • gamybinių procesų valdymas ir optimizavimas, efektyvumo užtikrinimas;
  • gamybos proceso bei gaminių kokybės užtikrinimas ir kontrolė;
  • gamybos plano įvykdymo užtikrinimas;
  • pavaldžių darbuotojų ugdymas, motyvavimas, problemų identifikavimas ir sprendimas;
  • gamybos darbuotojų motyvacinės sistemos vystymas, tinkamos darbo atmosferos kūrimas;
  • gamybinių rodiklių apdorojimas, analizė bei kontrolė, ataskaitų rengimas;
  • gaminių asortimento plėtros kuravimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesysis išsilavinimas (maisto pramonės srityje - būtų privalumas);
  • ne mažesnė nei 3 metų patirtis gamybinėje įmonėje vadovo pareigose;
  • greita orientacija, gebėjimas suvaldyti kritines situacijas;
  • nuolatinis domėjimasis savo srities inovacijomis, aktualiais teisės aktais;
  • RVASVT sistemos ir kitų maisto pramonę reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • patirtis diegiant maisto saugos standartą - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą didelėje, nuolat augančioje kompanijoje;
  • konkurencngą atlyginimą;
  • galimybę nuolat tobulinti savo žinias ir įgūdžius.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Duoną Jūsų stalui kepame nuo 1953 metų. Per dešimtmečius keitėsi darbuotojų kartos, perduodamos viena kitai žinias ir patirtį, subtiliausias duonos ir jos gaminių kepimo paslaptis. Visa tai tam, kad Jus pasiektų aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio gaminiai.

Didžiuojamės savo meistrais – iš jų patirties, meilės amatui ir neišsenkančio kūrybišumo gimsta visiškai nauji, dar neragauti duonos ir konditerijos gaminių skoniai.
Informacija apie UAB "Biržų duona"
715 €
Vid. atlyginimas bruto
389
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Viktoras Kurganovas