Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lietuvos kepėjas“
More about company »

GAMYBOS VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB „Lietuvos kepėjas“

Darbo pobūdis

Vadovavimas kepyklos gamybos skyriui;
Gamybos proceso planavimas, organizavimas;
Naujų gaminių receptūrų kūrimo bei esamų receptūrų tobulinimo kontrolė;
Kokybės, maisto saugos ir higienos normų laikymosi užtikrinimas;
Technologinio proceso priežiūra;
Gamybos procesų dokumentų rengimas ir pildymas;
Žaliavų ir produktų užsakymų kontrolė;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Ne mažiau 3 metų vadovavimo patirtis maisto pramonės gamybos įmonėje;
Puikūs bendravimo ir vadovavimo komandai įgūdžiai;
Iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija;
Geros anglų, rusų kalbos žinios;
Patirtis diegiant BRC kokybės standartą - privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą modernioje įmonėje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones ir laisvę kurti;
Profesionalų bei draugišką kolektyvą;
Motyvuojantį darbo užmokestį atitinkantį Jūsų kvalifikaciją.

tai šviežių ir šaldytų duonos bei pyrago gaminių tiekėjas, modernią, pačius aukščiausius standartus atitinkančią, bemaž 100 naujų darbo vietų sukurusią gamyklą įkūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Tačiau toks apibūdinimas, kad ir tikslus, būtų tikrai per siauras, norint aprašyti projektą, apimantį gerokai daugiau nei tik gamybą.
informacija apie UAB „Lietuvos kepėjas“
1428 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
129
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 965 €
25% uždirba 965-1319 €
25% uždirba 1319-1615 €
25% uždirba nuo 1615 €