Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Gamybos vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ANCOR

Darbo pobūdis:

  • Gamybos procesų planavimas, optimizavimas ir kontrolė;
  • Vadovavimas gamyboje dirbančiam personalui (darbų skirstymas, darbuotojų motyvavimas ir ugdymas);
  • Kokybiškų gamybos rezultatų užtikrinimas;
  • Gamybos terminų nustatymas ir jų laikymosi užtikrinimas;
  • Gamybos padalinio veiklos analizė ir ataskaitų teikimas bendrovės vadovui.

Reikalavimai:

  • Bent 3 metų vadovavimo komandai patirtis gamybinėje įmonėje (projektinė gamyba);
  • Gamybos procesų išmanymas;
  • Darbo su Corel Draw programa patirtis;
  • Orientacija į tikslą, procesų tobulinimą, rezultatų augimą;
  • Analitiškumas, gebėjimas valdyti komandą ir spręsti problemas;
  • Geros anglų kalbos žinios - privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Darbo užmokestĮ nuo 1500 eur į rankas.

​Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR‘s Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ancor.lt/en/privacy-policy/).

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas – specializuota lauko ir vidaus vizualinės reklamos bei parodų ir prekių eksponavimo stendų gamybos įmonė.

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų grupė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų.

ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių.

ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.