Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

GAMYBOS VADOVAS (-Ė) (KIETŲJŲ BALDŲ GAMYBA)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

  • gamybos procesų planavimas ir gamybos plano sudarymas;
  • sklandaus darbo organizavimas, užduočių paskirstymas gamybos darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
  • įrengimų techninės būklės palaikymo priežiūros planavimas ir kontrolė;
  • gamybos dokumentų pildymas ir administravimas;
  • gamybinių pajėgumų ir atliktų užduočių analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • ne mažesne nei 3 metų vadovaujamo darbo patirtis baldų gamybos įmonėje;
  • kietųjų baldų konstrukcijos ir gamybos technologijos išmanymas būtų privalumas;
  • puikūs vadovavimo, darbo organizavimo ir planavimo įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas), gebėjimas skaityti ir analizuoti brėžinius;
  • imlumas naujai informacijai, iniciatyvumas, gebėjimas operatyviai spręsti problemas.

Mes jums siūlome

  • galimybę savarankiškai priimti sprendimus ir vystyti naujus projektus;
  • komandą, atvirą naujoms idėjoms ir pasiūlymams.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.