Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VAISKONA"
More about company »

Gamybos vadovas (-ė) - maisto technologas (-ė)

Vilkaviškis - UAB "VAISKONA"

Darbo pobūdis

Gamybos proceso organizavimas ir valdymas;
Gamybos apimčių ir gamybos darbuotojų veiklos planavimas;
Gamybos įrankių ir medžiagų efektyvaus naudojimo užtikrinimas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Technologinio proceso priežiūra;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis maisto pramonės technologo, maisto inžinerijos srities arba chemiko išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
Iniciatyvumas, komunikabilumas, pareigingumas, savarankiškumas;
Planavimo, organizavimo įgūdžiai.

Privalumai:
Anglų, vokiečių, rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Gerą, kompetenciją ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Kita informacija:
Darbas viena pamaina, pilna darbo diena.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pagrindinė įmonės veikla - koncentruotų obuolių sulčių gamyba. Papildoma veikla - pomidorų padažų, įdarų, džemų gamyba.
Daugiau ir išsamesnės informacijos apie mūsų įmonės darbo pobūdį galite rasti internete -
Informacija apie UAB "VAISKONA"
728 €
Vid. atlyginimas bruto
25
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 498 €
25% uždirba 498-621 €
25% uždirba 621-862 €
25% uždirba nuo 862 €
Vadovas: Rolandas Sirtautas