Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Šerno pėda"
More about company »

Gamybos vadovas (-ė) - mėsos technologas (-ė)

Panevėžys - UAB "Šerno pėda"

Darbo pobūdis

Mėsos gaminių gamybos proceso užtikrinimas ir kontrolė;
Kokybės kontrolė, žaliavų ir gaminių patikrinimas;
Gamybos proceso atitikimo numatytiems standartams užtikrinimas;
Naujų produktų kūrimas, įvedimas į gamybą;
Efektyvaus darbo organizavimas

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (maisto pramonės technologas);
Panašaus darbo patirtis
Gebėjimas dirbti komandoje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas organizuoti, planuoti;
Atsakingumas, kruopštumas, kūrybiškumas.

Mes jums siūlome

Nuolatinį darbą;
Motyvuojantį atlyginimą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;

Tai nauja mėsos perdirbimo įmonė,gamina rūkytus mėsos gaminiai ne tik iš kiaulienos, jautienos, bet ir iš ŽVĖRIENOS.
Informacija apie UAB "Šerno pėda"
22
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laura Viriūnė