Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bagfactory“
More about company »

Gamybos vadovas (-ė) -(Pakavimo medžiagų gamyba)

Nuo 1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bagfactory“

Darbo pobūdis

Sklandus gamybinės veiklos organizavimas:
  • Veiklos efektyvumo rodiklių užtikrinimas; gamybos tikslų realizavimas ir kaštų valdymas;
  • Gamybos, technologinių procesų kordinavimas, tobulinimas, našumo didinimas;
  • Komandos darbo organizavimas, koordinavimas, racionalus darbo laiko planavimas;
  • Gamybos srautų (užsakymų) valdymas, optimalaus žaliavų kiekio palaikymas;
  • Techninių įrengimų priežiūros kordinavimas;
  • Kokybės valdymas;
  • Operatyvus iškilusių probleminių situacijų valdymas;
  • Gamybos veiklos analizė. Įžvalgų ir pasiūlymų teikimas efektyvumo gerinimo klausimais.

Reikalavimai

Sėkminga gamybinės veiklos organizavimo patirtis ne mažiau nei 3 metai (pageidauntina pakavimo srityje);
Gamybos procesų valdymo, technologijų pritaikymo patirtis ir žinios;
Bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai, lyderystė, gebėjimas motyvuoti kitus;
Gamybos srautų, darbų planavimo, užduočių delegavimo ir kontrolės įgūdžiai;
Aukštasis inžinierinis, technologinis iššsilavinimas;
Organizuotumas, iniciatyvumas, gebėjimas priimti sprendimus.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;
Draugišką kolektyvą;
Karjeros galimybes;
Priedus nuo atlyginimo;

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. į rankas

BAGFACTORY yra ekologiškų maišelių gamintojas Lietuvoje gaminantis neaustinės medžiagos maišelius, popierinius maišelius su twist tipo rankenėlėmis ir laminuotus daugkartinius maišelius.
Informacija apie UAB „Bagfactory“
1649 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 827 €
25% uždirba 827-1200 €
25% uždirba 1200-1780 €
25% uždirba nuo 1780 €
Vadovas: Gvidas Krolis