Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Gamybos vadovas (-ė)

Šiauliai, Joniškis - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Darbo aprašymas:

Gamybos padalinio veiklos organizavimas;
Vadovavimas gamybos darbuotojams (apie 30 darbuotojų);
Gamybos užsakymų valdymas;
Darbų paskirstymas ir kontrolė;
Žaliavų užsakymas;
Atsakomybė už užsakymų pagaminimo terminus ir kokybę;
Gamybos valdymo procesų tobulinimas ir našumo didinimas.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas;
Vadovaujančio darbo patirtis maisto gamybos srityje - privalumas;
Žinios ir patirtis vadybos, procesų planavimo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityje;
Sėkminga patirtis didinat gamybos našumą ir valdant tobulinimo procesus;
Gebėjimas paskirstyti darbus ir koordinuoti užduotis;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Anglų kalbos žinios - privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas.
Lyderystė ir šiuolaikiškas gamybos procesų valdymo supratimas.

Mes siūlome:

Darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
Profesinius iššūkius bei saviraiškos galimybes;
Visas priemones reikalingas darbui;
Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti šaldytų gaminių gamyba ir prekyba nuolatiniam darbui ieško gamybos vadovo (-ės).