UAB „Personalo valdymo sistemos“

Gamybos vadovas (-ė)

Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Trikotažo gamybos proceso priežiūra ir koordinavimas;
Vadovavimas gamyboje dirbančiam personalui, jo motyvavimas ir darbo organizavimas;
Produkcijos kokybės, gamybos apimčių ir terminų užtikrinimas;
Efektyvus personalo, techninių ir kitų išteklių naudojimas;
Sklandaus ir saugaus darbo bei tvarkos užtikrinimas gamybinėse patalpose;
Įrangos priežiūros užtikrinimas.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis / neuniversitetinis išsilavinimas (privalumas – inžinerinis ar technologinis);
Sėkminga ne mažesnė nei 1 m. panašaus darbo patirties gamybinėje įmonėje (privalumas – aprangos ir tekstilės pramonės srityje);
Labai geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Puikios anglų kalbų žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas vykdyti pokyčius, atsakingumas;
Orientacija į kokybę ir darbo rezultatus, bei gebėjimas puoselėti komandinę dvasią.

Mes siūlome:

Atsakingą darbą tarptautinėje patikimoje ir stabiliai augančioje įmonėje;
Galimybę įgyvendinti savo sumanymus gamyboje;
Konkurencingą darbo užmokestį;
Karjeros galimybes;
Profesinio tobulėjimo ir asmeninių kompetencijų ugdymo galimybes;

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti tarptautinė trikotažo gamybinė įmonė prie veržlios ir draugiškos komandos Šiauliuose kviečia prisijungti gamybos vadovą (-ę).