Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Duta“

Gamybos vadovas(-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Ukmergė - UAB „Duta“

Darbo pobūdis

▪ gamybos sąmatų sudarymas ir žaliavos kiekio skaičiavimas:
▪ medžiagų užsakymas;
▪ darbuotojų atranka, kontrolė;
▪ vadovavimas baldų gamybai: gamybos proceso planavimas ir priežiūra, gamybos našumo užtikrinimas, produkcijos kokybės ir gamybos terminų kontrolė.

Reikalavimai

▪ Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis baldų gamybos srityje;
▪ baldų gamybos technologijų, darbo organizavimo, vadovavimo darbuotojų kolektyvui įgūdžiai;
▪ darbas kompiuteriu;
▪ vairuotojo pažymėjimas;
▪ Darbų saugos instrukcijų žinojimas

Mes jums siūlome

▪ Svarankišką, atsakingą darbą;
▪ Socialines garantijas;
▪ Darbo atlygįnimą susijusį su darbo rezultatais;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
UAB „Duta“

UAB „Duta“

Auganti baldų gamybos įmonė, eksportuojanti savo gaminius į Europos sąjungos šalis.
informacija apie UAB „Duta“
14
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.