Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Delta Management Solutions“

Gamybos vadovas (-ė)

1500-1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai - UAB „Delta Management Solutions“

Vadovo atsakomybės

  • Gamybos procesų optimizavimas, tobulinimas ir pokyčių įgyvendinimas.
  • Sklandaus ir efektyvaus gamybos proceso organizavimas, kontrolė ir efektyvumo užtikrinimas.
  • Efektyvus turimų resursų panaudojimas (personalo ir techniniai ištekliai).
  • Motyvacinės ir darbuotojų ugdymo sistemų kūrimas ir įgyvendinimas.
  • Gamybos padalinio biudžeto planavimas ir analizė.
  • Plėtros/technologinių galimybių paieška ir pasiūlymų teikimas.
  • Efektyvus bendradarbiavimas ir komunikacija su įmonės klientais bei kitais įmonės padaliniais.
  • Įvairių padalinio veiklos rezultatų ataskaitų ruošimas ir pristatymas.

Reikalavimai

  • Sėkminga vadovaujamo darbo patirtis gamybinėje įmonėje (maisto pramonės srityje – privalumas).
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Šiuolaikinės procesų vadybos išmanymas ir sėkminga taikymo patirtis (Lean taikymo patirtis – privalumas).
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel).
  • Lyderystė ir gebėjimas formuoti tikslus, remiantis kokybės standartais.
  • Analitinis mąstymas ir orientacija į ilgalaikius rezultatus.
  • Proaktyvumas ir noras tobulėti, mokytis ir ugdyti kitus.

  • Veržli, greita ir ambicinga įmonės kultūra, leidžianti įgyvendinti idėjas ir profesinius tikslus.
  • Draugiškas, palaikantis ir tobulėti skatinantis kolektyvas.
  • Suteikiamas įmonės automobilis ir kuro kompensacijas (darbo vieta – Senieji Trakai).
  • Atlyginimas yra derybų klausimas, priklauso nuo profesinių žinių ir patirties (1500,00 – 1900,00 eur Netto).

Atlyginimas

1500-1900 €/mėn. į rankas

Mūsų klientė – inovatyvi, moderni ir ambicinga įmonė „Grainmore“. Bendrovės išskirtinumas – moderniai įrengtas fabrikas bei gamybos procesas, leidžiantis įgyvendinti reikliausius užsakovų pageidavimus.
Įmonė yra subūrusi stiprią profesionalų komandą ir, turėdama ambicingų planų, ieško naujo komandos nario - gamybos vadovo. Ieškomas gamybos srityje dirbantis profesionalas, kuris būtų pasiryžęs imtis lyderio vaidmens, inicijuoti pokyčius, dalyvauti projektų vykdyme ir prisidėti prie tolimesnio įmonės klestėjimo.

Gyvenimo aprašymą ir kreipimosi laišką prašome siųsti su pozicijos nuoroda.

Tel. Informuosime atrinktuosius kandidatus.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV bus įtrauktas į mūsų vidinę CV duomenų bazę, kur bus saugoma 3 metus nuo gavimo dienos tikslu pasiūlyti dalyvauti atrankos projektuose ateityje. Bet kokia pateikta informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą.