Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

GAMYBOS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo aprašymas

  • Sklandaus gamybos paslaugų proceso organizavimas ir užtikrinimas
  • Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių panaudojimas
  • Gamybinės įrangos priežiūra
  • Gamybos veiklos tikslų ir rezultatų analizė
  • Gamybos personalo darbo organizavimas

Reikalavimai kandidatui

  • Aukštasis išsilavinimas (techninis – privalumas)
  • Vadovavimo komandai patirtis ne mažiau 3 metai
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai
  • Analitinis mąstymas, organizuotumas, iniciatyvumas

Darbdavys siūlo

  • Darbą ambicingoje tarptautinėje kompanijoje
  • Galimybę įgyti įvairiapusiškos patirties
  • Draugišką, palaikantį kolektyvą
  • Galimybę prisidėti prie sėkmingos įmonės plėtros

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.

Personalo atrankų įmonės „Amston“ klientė – „Lindström“ yra viena pirmaujančių Europos tekstilės nuomos paslaugų įmonių, turinti daugiau nei 165 metų patirtį tekstilės pramonėje. Įmonė siūlo sprendimus švarai ir interjero dizainui, darbo drabužiams ir darbo saugai. Daugiau apie darbdavį rasite www.lindstromgroup.com.