UAB „HEADEX“

Gamybos inžinierius(-ė)

Vilnius - UAB „HEADEX“

Darbo pobūdis

  • suvirinimo procesų kokybės sistemos užtikrinimas pagal LST EN ISO 3834-2;
  • gamyklos produkcijos kontrolės užtikrinimas pagal EN 1090-2 darbų atlikimo klases iki EXC2;
  • metalo konstrukcijų gamyba;
  • dokumentacijos ruošimas;
  • užsakymams reikalingų medžiagų pirkimas;
  • gamybos savikainos skaičiavimas, biudžeto laikymasis viso projekto eigoje;
  • suvirinimo darbų koordinavimas, darbo užduočių delegavimas;
  • viso gamybos padalinio darbo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • minimali vadovaujamo darbo patirtis;
  • tarptautinė suvirinimo inžinieriaus kvalifikacija (IWE);
  • projektų valdymo įgūdžiai;
  • gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir perteikti informaciją;
  • geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • puikias darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
  • darbui reikalingas priemones;
  • laiku mokamą atlyginimą.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „HEADEX“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €