Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TG baldai“

Gamybos Vadovas

Kaunas - UAB „TG baldai“

Darbo pobūdis

Vadovavimas bendrovės gamybiniam padaliniui: gamybos efektyvumo gerinimas, procesų pokyčių valdymas, gamybos srautų planavimas;
Sklandaus darbo organizavimas, užduočių paskirstymas gamybos darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
Gamybos kokybės bei našumo rodiklių diegimas, sekimas ir gerinimas;
Gamybos padalinio teigiamos darbo kultūros kūrimas, perspektyvių darbuotojų ugdymas, konkurencingos rotacijos užtikrinimas;
Gamybos rezultatų analizė bei įžvalgų formavimas rezultatams gerinti.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas vadybos ar inžinerijos srityse būtų didelis privalumas;
Sėkminga gamybos vadovo darbo patirtis baldų gamybos įmonėje;
Kietųjų baldų konstrukcijos ir gamybos technologijos išmanymas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
Gebėjimas būti lyderiu ir nepriekaištingi darbo planavimo, užduočių delegavimo įgūdžiai;
Aukšta motyvacija ir siekis tobulinti gamybos procesus;
Greita orientacija ir gebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas.

Šiuolaikišką darbo aplinką modernioje, sparčiai augančioje gamybos įmonėje;
Stabiliai mokama atlyginimą;
Konkurencingą darbo užmokestį bei motyvuojančią priedų sistemą;
Svarbią ir savarankišką poziciją savo srityje lyderiaujančioje įmonėje;
Draugišką atomosferą.
strongest_in_lithuania

UAB „TG BALDAI“ – tai nestandartinių ir išskirtinių baldų gamintojai, dirbantys Kaune ir visoje Lietuvoje. Mes gaminame virtuvės baldus, spintas stumdomomis durimis, vonios baldus, miegamojo baldus, prieškambario baldus, vaikų kambario baldus, biuro baldus, stalus, kėdes. Prekiaujame plautuvėmis ir maišytuvais, vandens filtrais bei buitine technika. Mūsų pagamintų ir sumontuotų baldų pavyzdžių rasite:
informacija apie UAB „TG baldai“
1732 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1294 €
25% uždirba 1294-1694 €
25% uždirba 1694-2087 €
25% uždirba nuo 2087 €