Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mikron Kaunas“

Gamybos vadovas

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Mikron Kaunas“

Darbo pobūdis

_ Atsakomybė už surinkimo sritį, atsižvelgiant į terminus, biudžetą ir kokybę
_ Sklandus technikų komandos darbo organizavimas
_ Gamybos procesų planavimas, kontrolė ir stebėjimas
_ Nuolatinis kokybės ir procesų tobulinimas, atsižvelgiant į įmonės tikslus
_ Užtikrinti surinkimo kokybę ir atitikimą surinkimo gairėms
_ Koordinavimas ir bendradarbiavimas su kitais departamentais

Reikalavimai

_ Mechanikos inžnieriaus išsilavinimas arba panaši kvalifikacija
_ Patirtis mechanikos ir elektrotechnikos srityje
_ Komandos valdymo patirtis
_ Atsakingumas, pareigingumas, gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai
_ Kompiuterinis raštingumas
_ Geros anglų kalbos žinios
_ Galimybė vykti į komandiruotes

Mes jums siūlome

_ Būsite dinamiškos, į technologijas orientuotos darbo aplinkos komandos dalis
_ Įdomias užduotis su galimybe tobulėti, atvirą įmonės kultūrą
_ Darbuotojų sveikatos draudimą
_ Lankstų darbo grafiką

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo patirties

Mikron Automation — tai pirmaujantis itin tikslių ir individualiai pritaikomų automatizavimo sistemų partneris nuo pirmos idėjos iki visiško įgyvendinimo. Mikron žinios ir patirtis garantuoja produktyviausius klientų įrangos surinkimo sprendimus kiekviename etape.

Ar susidomėjote?
Jeigu taip, susisiekite su mumis ir atsiųskite savo CV. Mes siūlome ilgalaikį darbą ir puikias augimo bei tobulėjimo galimybes. Kontaktinis asmuo: Deimantė Briedytė, jaunesnioji personalo vadybininkė, Tel. .
Mikron Kaunas UAB, Taikos pr.114L, 51157 Kaunas
informacija apie UAB „Mikron Kaunas“
2669 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% higher than LT average)
14
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.