UAB „Pilsena“

Medienos cecho gamybos vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Pilsena“

Darbo pobūdis

  • gamybinės veiklos planavimas ir organizavimas;
  • aiškus užduočių bei gamybos tikslų iškėlimas, atsakomybių paskirstymas, prioritetų nustatymas;
  • projektų terminų ir darbų kokybės užtikrinimas;
  • racionalus materialinių ir finansinių resursų panaudojimas;
  • vadovauti žmonėms, telkti ir motyvuoti juos bendram tikslui, susitarti, persiorientuoti, jei būtina, pastebėti, vertinti rezultatą;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis inžinerinės arba techninės krypties išsilavinimas;
  • vadovaujamo darbo patirtis inžinerinėse techninėse pareigose gamybinėje įmonėje;
  • gamybinių procesų išmanymas;
  • suprasti gamybos darbų planavimą;
  • skaityti techninius brėžinius;
  • geri laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • savarankiškumas, strateginis mąstymas;
  • kompiuterinis raštingumas (privalumas - "MS Office", Skaita programos)

Įmonė siūlo

Mes vertiname savo komandos narius ir jums siūlome:
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo kupiną darbą;
  • Augti ir tobulėti kartu su įmone, kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Įgyvendinti savo turimas idėjas, būti komandos ir bendrai pasiekto tikslo dalimi;
  • Saugos reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas ir priemones;
  • Darbą su techniškai pažangia įranga;
  • Laiku mokamą atlyginimą, bei lankščią priedų sistemą, priklausančią nuo pasiektų rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Skanią kavą ir arbatą per poilsio pertaukėles;
  • Rūpinsimės Jūsų sveikata ir gera savijauta;

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB PILSENA yra gamybos paslaugas teikianti įmonė, turinti 2 gamybos padalinius Klaipėdoje, atliekanti metalo ir medžio apdirbimo paslaugas. Mūsų sėkmės paslaptis – techniškai pažangiausių sprendimų naudojimas ir patirtis, kasdien susiduriant su aukščiausius rinkos poreikius atitinkančiais gaminiais. Mes norime būti geriausi tame ką darome, turime didelių ambicijų ir norime būti pasiruošę pasitikti naujus iššūkius.
Vadovų komanda yra jaunatviška, motyvuota kurti, todėl mes nuolat augame, daug dėmesio skiriame produktų vystymui, kuriame savo produktus ir noriai plečiame savo gamybinę veiklą, kviesdami prisijungti energingus ir atsakingus savo srities specialistus, norinčius prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
informacija apie UAB „Pilsena“
1889 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1352 €
25% uždirba 1352-1505 €
25% uždirba 1505-2430 €
25% uždirba nuo 2430 €