Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Gamybos vadovas (Maisto pramonė)

1200-2000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Gamybos organizavimas ir efektyvumo užtikrinimas;
Gamybos planavimas ir procesų optimizavimas;
Produktų kokybės užtikrinimas;
Efektyvus resursų panaudojimas, atliekamų gamybos operacijų kokybės kontrolė ir technologinių reikalavimų laikymąsis;
Udgymas pavaldžių darbuotojų ir tikslų formavimas jiems;
Atsakomybė už pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą ir kontrolę;
Gamybos trikdžių šalinimas;
Atsakomybė už gamybos našumo didinimą, reikalingų pokyčių ir inovacijų numatymas, jų diegimas ir valdymas;
Gamybos veiklos rezultatų analizavimas, pasiūlymų dėl gamybos procesų gerinimo teikimas;
Gamybos apimčių ir žmogiškųjų išteklių veiklos planavimas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas maisto technologijos srityje);
Vadovaujančio darbo gamyboje patirtis nemažesnė kaip 2 m. (privalumas maisto pramonėje);
Šiuolaikinių gamybos valdymo metodų išmanymas;
Rusų, anglų kalbos mokėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Aukštas atsakomybės jausmas, analitinis mąstymas ir stipri orientacija į rezultatą.
Išmanymas efektyvaus komandos valdymo principus
Gebėjimas planuoti laiką, organizuoti ir paskirstyti darbus bei nustatyti prioritetus
Organizaciniai gebėjimai, aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, inovatyvumas.
Nuovokumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą nuolat augančioje modernioje kompanijoje, socialines garantijas, konkurencingas atlygio sąlygas.
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1200 - 2000 €.

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
CVB client

Gamybos įmonei, vienai savo srities lyderių, gaminančiai aukštos kokybės produkciją Lietuvos rinkai ir eksportuojančiai savo produkciją į užsienio šalis, šiuo metu darbui Kaune reikalingas gamybos vadovas.