Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltic Modules“

Gamybos vadovas ( Moduliniai karkasiniai namai )

1700-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Baltic Modules“

Darbo pobūdis

Gamybos darbo organizavimas, personalo valdymas, motyvavimas;

Gamybos planavimas, planų įgyvendinimas, užduočių formavimas;

Gamybos pajėgumų analizė ir valdymas;

Pagamintų gaminių kokybės užtikrinimas pagal nustatytus reikalavimus ir standartus;

Gamybos efektyvumo didinimo sprendimų paieška ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Svarbiausia: Jūs kalbate bei rašote anglų kalba;

Turite mažiausiai 2 metų darbų vadovo patirtį statybose, privalumas - darbas su karkasiniais namais;

Turite aukštąjį technologinį ar inžinerinį išsilavinimą;

Turite patirties ir žinių apie gamybos planavimą, sąnaudų optimizavimo užsakymą ir gamybos proceso valdymą;

Puikus brėžinių skaitymas, techninės žinios, būtų privalumas, jei sugebėsite dirbti su „Solidworks“ ir „Revit“ programomis;

Gebate analizuoti duomenis ir esate orientuotas į rezultatus.

Itin dinamišką darbą , atveriantį erdvę idėjoms ir jų realizavimui;

Veiklą kupiną profesinių iššūkių ir saviraiškos;

Palaikantį bei motyvuojantį kolektyvą;

Visas galimybės (kursus seminarus ir kt.) tobulėti ir augti kaip profesionalui.

Atlyginimas

1700-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Karkasiniai moduliniai namai
informacija apie UAB „Baltic Modules“
2367 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.