Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Darbintera"
More about company »

Gamybos vadovė (-as)

Nuo 1000 Eur
Šiauliai - UAB "Darbintera"

Darbo pobūdis

Trikotažo gamybos įmonė, teikianti profesionalias mezgimo-siuvimo paslaugas, prie savo komandos kviečia prisijungti GAMYBOS VADOVĄ (-Ę).

Gamybos planavimas ir kontrolė;
Gamybos apimčių didinimas;
Užsakymų analizė ir paleidimas į gamybą;
Procesų tobulinimas dėl efektyvumo padidinimo;
Darbuotoju įtraukimas diegiant naujoves ir didinant efektyvumą;
Kolektyvo formavimas, ugdymas ir motyvavimas;
Gamybos rezultatų analizė, ataskaitų bei pasiūlymų rengimas ir pateikimas.

Darbo laikas:
I-V 8:00 - 17:00val.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Vadovaujamo darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Orientacija į rezultatą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Organizuotumas, darbštumas, aktyvumas.

Mes jums siūlome

Visas darbui reikalingas priemones;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB Darbintera

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;
Konsultacijos darbo paieškos klausimais;
Kursų organizavimas;
Mokesčių grąžinimas, dirbusiems užsienyje.

www.darbintera.lt