Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Gamybos vadovės (-o)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Strateginis gamybos planavimas, gamybos procesų sklandumo ir technologinių standartų laikymosi kontrolė;
Gamybos proceso organizavimas, pavaldžių darbuotojų darbo ir efektyvaus žaliavų naudojimo koordinavimas;
Efektyvus gamybos apimčių, resursų ir kaštų planavimas;
Žaliavų apskaitos vedimas, gamybos medžiagų normavimas, atsargų kontrolė;
Gamybos našumo ir efektyvumo didinimas, reikalingų pokyčių numatymas ir jų valdymas;
Kokybės sistemos palaikymas;
Gamybos veiklos rezultatų analizė;
Darbų saugos reikalavimų ir pagamintos produkcijos kokybės užtikrinimas, broko prevencijos plano sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis (maisto pramonės technologijos, maisto inžinerijos, maisto gamybos) išsilavinimas;
Ne mažiau kaip 3 metų vadovaujančio darbo patirtis gamybinėje maisto pramonės įmonėje (privalumas);
Stiprūs strateginio planavimo, užduočių delegavimo, bei komandos valdymo įgūdžiai;
Gebėjimas greitai orentuotis, operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
Vadovavimo komandai patirtis, gebėjimas valdyti pokyčius, orentacija į rezultatą;
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Lietuvos kepėjas''

tai šviežių ir šaldytų duonos bei pyrago gaminių tiekėjas, modernią, pačius aukščiausius standartus atitinkančią, bemaž 100 naujų darbo vietų sukurusią gamyklą įkūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Tačiau toks apibūdinimas, kad ir tikslus, būtų tikrai per siauras, norint aprašyti projektą, apimantį gerokai daugiau nei tik gamybą.
Įmonėje vid. atlyginimas 1097€
35% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)