Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PANDO MOTO“
More about company »

GAMYBOS VADOVĖS (-O)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PANDO MOTO“

Darbo pobūdis

  • kolekcijos koordinavimas: dizainerių, konstruktorių, technologų priežiūra, pastabų teikimas
  • lankymasis parodose, naujų technologijų ir tiekėjų paieška (audiniai, aksesuarai)
  • darbas su žaliavų tiekėjais: užsakymų, testų, pirkimų koordinavimas
  • siuvyklų paieška ir darbų koordinavimas (Europoje, Azijoje), terminų kontrolė
  • dokumentacijos rengimas (tech. pack, pastabų/komentarų sąrašas, t.t.)
  • gaminių ir audinių testavimo koordinavimas, medžiagos pateikimas (CE, kokybės kontrolė)
  • glaustas darbas su gamybos koordinatoriais „LTM Garments“
  • gaminių perdavimas logistikos skyriui, koordinavimas

Reikalavimai

  • patirtis tekstilės ir gamybos srityje
  • pozityvus požiūris į iššūkius ir noras nuversti kalnus
  • mokėjimas susidoroti su dideliu informacijos srautu
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (word, excel, kt.)
  • geras anglų kalbos mokėjimas (rašymas ir kalbėjimas)
  • kruopštumas
  • komunikabilumas

Mes jums siūlome

  • būti dalimi naujų technologijų išdirbimo procese
  • kartu augti ir tobulėti veržliame kolektyve ankstyvojoje įmonės stadijoje
  • karjeros galimybes
  • konkurencingą atlyginimą
  • motyvacinė sistema

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

PANDO MOTO
„Nėra blogų sąlygų - yra tik bloga apranga“, tai kas inspiruoja ir veda mus į priekį Pando Moto kompanijoje. Mes pastoviai dirbame ir tobuliname technologinius sprendimus, kurie apsaugo gyvybę ir suteikia pasitikėjimo kelyje. Ne veltui Pando Moto tapo gerai žinomu prekės ženklu 22 pasaulio rinkose.

informacija apie UAB „PANDO MOTO“
1134 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2018 m.