Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pats sau baldžius“

Gamybos vadovo asistentas (-ė)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pats sau baldžius“

Darbo pobūdis

  • Gamybos darbų paskirstymas, planavimas;
  • Gamybos terminų nustatymas ir jų laikymosi užtikrinimas;
  • Gamybos procesų optimizavimas ir kontrolė;
  • Gamybos darbuotojų darbo organizavimas bei pagalba.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Analitiškumas, gebėjimas spręsti problemas;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Profesinį tobulėjimą ir galimybę augti kartu su kompanija;
  • Adaptacijos programą pradėjus dirbti.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

UAB ,,Pats sau baldžius" teikia pjovimo ir laminavimo paslaugas pagal individualius baldų detalių gamybos užsakymus.
Preciziškai pjauname detales baldams iš įvairaus storio laminuotų medžio drožlių plokščių (LMDP). Galimos nestandartinės, figūrinės detalės, kreivalinijinis pjovimas, pjūvis kampu, užapvalinimas ir kt. Apdirbame virtuvinius stalviršius. Plokščių ir stalviršių briaunas kokybiškai laminuojame ABS arba HPL juostomis.
Gręžiame skyles detalėms tvirtinti, teikiame frezavimo paslaugą.
Presuojame sieninius skydus/sieneles /HPL (aukšto slėgio laminatą) ir kt.
informacija apie UAB „Pats sau baldžius“
1969 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1439 €
25% uždirba 1439-1720 €
25% uždirba 1720-2265 €
25% uždirba nuo 2265 €