Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Atranka360
More about company »

Gamybos vadovo asistentas

Klaipėda - Atranka360

Darbo pobūdis

Esame moderni šiuolaikinių maisto pramonės technologijų gamybos kompanija. Teikiame kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą. Didelė dalis produkcijos eksportuojama į Skandinaviją. Šiuo metu į mūsų nuolat augantį kolektyvą kviečiame GAMYBOS VADOVO ASISTENTĄ!

Būsite atsakingi už:
  • Gamybinių dokumentų koordinavimą, nuo gamybos aktų sutikrinimo pagal specifikacijas iki darbų pridavimo aktų paruošimo klientui;
  • Pilną transporto bei muitinės paslaugų derinimą eksportui;
  • Gamybai reikalingų medžiagų tiekimo koordinavimą;
  • Savarankišką gamybinių medžiagų užsakymą;
  • Sąmatų skaičiavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą;
  • Visapusišką terminų kontroliavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą inovatyvioje, iššūkių nebijančioje ir augančioje įmonėje;
  • Profesionalių bei bendradarbiaujančių vadovų palaikymą;
  • Jauną, entuziastingą, ir draugišką kolektyvą;
  • Tobulėjimą koordinuojant įdomius ir unikalius projektus;
  • Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Visas reikalingas darbui priemones.

Norite nenuobodaus darbo įdomioje gamybinėje sferoje? Norite dirbti įmonėje, kur pagarba darbuotojui ir atsakomybė prieš jį yra viena svarbiausių vertybių? KANDIDATUOKITE!

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Atranka360

Atranka360

Atranka360 – esame viena didžiausių ir moderniausių personalo atrankų kompanijų Lietuvoje.

Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

Personala paieška ir atranka;
Karjeros konsultacijos;
Profesinis orientavimas;
Psichologijos mokykla;
Testai online.

SUSISIEKIME!
www.atranka360.lt
Tapkite Facebook draugais: www.facebook.com/antranka360
bei gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas LinkedIn:
tinyurl.com/linkedin-com-atranka360

Kontaktiniai asmenys: Giedrė - 8 690