Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baldų mozaika"
More about company »

Gamybos vadovo pavaduotojas/vadovas

Vilnius - UAB "Baldų mozaika"

Darbo pobūdis

Gamybos valdymo ir technologinės užduotys:

a. Lankstus gamybos planavimas ir projektų eigos kontrolė;
b. Darbininkų darbo organizavimas ( motyvavimas, darbo vietų organizavimas,….);
c. Kokybės kontrolės organizavimas;
d. Gamybos operacijų normavimas.

Laikui bėgant:
a. Susivokti dabar įmonėje egzistuojančiose technologijose;
b. Įdiegti naujus /patobulinti esamus gamybos būdus.

Reikalavimai

  • noras ir gebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
  • gebėjimas dirbti su žmonėmis;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas techninėje srityje;
  • gebėjimas skaityti brėžinius;
  • sąžiningumas, atsakingumas, tvarkingumas, gebėjimas dirbti esant griežtiems terminams.

Mes jums siūlome

  • pradinį apmokymą;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Sparčiai besiplečianti įmonė UAB "Baldų mozaika" buvo įkurta 2002 metais. Gamyboje dirba 25 darbuotojai. Jokių sudėtingų įrengimų neturime ( esant poreikiui – samdome subrangovus), gamyba paremta kvalifikuotu rankų darbu. Gaminame serijinius gaminius, atliekame individualius užsakymus plačiau žr. www.baldumozaika.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1011€
25% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)