Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ARADAS

Gamybos vadybininkas (-ė) - logistas (-ė)

1050-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB ARADAS

Darbo pobūdis:

Gamybos dokumentų paruošimas ir išdavimas gamybai;
Gamybinių medžiagų poreikio užtikrinimas – gamybiniuose padaliniuose;
Pagamintos produkcijos įpakavimo dokumentų paruošimas ir atspausdinimas - darbas su specialia programine įranga (apmokome vietoje)
Pagamintos produkcijos pakrovimų suderinimas su vežėjais;
Atkrovimo dokumentų pildymas vidinėje ir išorinėje sistemoje;
Krovinių sekimas ir informacijos tikslinimas;

Reikalavimai:

Atidumas, kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas greitai spręsti iškilusias problemas, sisteminti ir apibendrinti informacją;
Geras kompiuterinis raštingumas, ypač Excel programa (atrankos metu reikės laikyti kompiuterinio raštingumo testą);
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Darbo patirtis logistikos srityje (privalumas).

Mes jums siūlome:

Galimybę mokytis darbo vietoje;
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Nemokama kava ir arbata;
Apsaugos priemones Covid-19 prevencijai užtikrinti;
Dovanas švenčių progomis

Atlyginimas

1050-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB ARADAS

UAB ARADAS

UAB „Aradas“ pagrindinė veikla yra langų ir durų gamyba. Įmonė koncentruojasi į eksporto, daugiausia Norvegijos, Danijos ir kitų Šiaurės šalių rinkas. Aradas žinoma kaip savo srities lyderė, nuolatos vystanti vidinius procesus, kad užtikrintų sėkmingą veiklą, patenkintų klientų lūkesčius ir kurtų puikią darbo vietą savo darbuotojams.
informacija apie UAB ARADAS
1963 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1200 €
25% uždirba 1200-1500 €
25% uždirba 1500-2346 €
25% uždirba nuo 2346 €